Nasze osiągnięcia



Urszula Tokajuk


III miejsce w Kumite U21 na Mistrzostwach Polski (Suchy Las 2018)
III miejsce kumite indywidualne MP Pleszew 2017

III miejsce w Kumite U21 na Mistrzostwach Polski (Białystok 2016)

II miejsce w Kumite na Mistrzostwach Świata WSF (Warna 2017)

II miejsce w Kumite na Mistrzostwach Świata WSF (Gruzja 2015)

Krystian Leusz


Wicemistrz Polski U21 (Suchy Las 2018)
Wicemistrz Polski Karate WKF Białystok 2016

2016 Mistrz Świata, dwukrotny Wicemistrz Świata, brązowy medalista Mistrzostw Świata Karate WSF (Warna 2017)

5 miejsce na Mistrzostwach Europy CIKA

II miejsce Kumite ind. Central Europe Open, Bydgoszcz 2017

Zuzanna Pietrakowska


Wicemistrzyni Polski kumite druzynowe kadetek (Suchy Las 2018)
I miejsce – kumite Polish Open 2017 Bielsko-Biała

I miejsce – Puchar Świata Harasuto Cup w Łodzi 10.04.2016 r. Kumite ind.12-13 lat

I miejsce – CIKA European Open Championship 8.10.2016r., Dublin, Ireland
Kumite individual female U14 12-13 lat

I miejsce – Kharkov Open, Ukraina 05,02.2017r. Kumite ind.12-13 lat

Jakub Kiszko


Mistrz Polski (Suchy Las 2018)
III miejsce kumite Polish Open 2017 Bielsko-Biała

III miejsce kumite indywidualne MP Pleszew 2017

III miejsce w Kumite na Mistrzostwach Świata WSF (Warna 2017)

III miejsce w Kumite na Mistrzostwach Świata WSF (Bydgoszcz 2016)5)

Hubert Harasimczuk


Mistrz Polski (Suchy Las 2018)
III miejsce kumite Polish Open 2017 Bielsko-Biała

I i III miejsce w Kumite na Mistrzostwach Świata WSF (Bydgoszcz 2016)

Dominika Szymczyk


Mistrzyni Polski (Suchy Las 2018)
III miejsce na Mistrzostwach Polski w Białymstoku w Kumite indywidualnym -59 kg juniorek

III miejsce na Mistrzostwach Świata WSF w Kumite ind. +59kg juniorek (Warna 2017)

Kacper Pilat


Brazowy medal na Mistrzostwach Polski (Suchy Las 2018)
Wicemistrz Polski Karate WKF w Kumite (2015)

Konrad Topczewski


Wicemistrz Świata w kategorii Kumite drużynowego juniorów (Warna 2017)

Brązowy medalista Mistrzostw Świata w kategorii Kumite drużynowego kadetów (Warna 2017)

Brązowy medalista Mistrzostw Polski w kategorii Kumite indywidualne kadetów

Cezary Alferowicz


2016: Mistrz Swiata WSF

Mistrz Polski Fudokan

Wicemistrz Polski MMM

Michał Prytuła


III miejsce w Kumite drużynowe na Mistrzostwach Świata WSF (Warna 2017)

I miejsce Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Otwocku

Emilia Lesiuk


Wicemistrzyni Polski kumite druzynowe kadetek (Suchy Las 2018)
III miejsce w Kumite drużynowe kadetek na Mistrzostwach Świata WSF (Warna 2017)

III miejsce w Kumite na Mistrzostwach Świata WSF (Bydgoszcz 2016)

II miejsce w Kumite juniorek Harasuto Cup

Magdalena Poźniak


Brazowy medal na Mistrzostwach Polski (Suchy Las 2018)
III miejsce w Kumite kadetek na Mistrzostwach Świata WSF (Warna 2017)

Julia Busłowska


II miejsce kumite Polish Open 2017 Bielsko-Biała

Mistrzyni Europy Dublin 2016

2 złote medale na Mistrzostwach Świata WSF (Warna 2017)

srebrny medal na Mistrzostwach Świata WSF (Warna 2017)

Dominika Zubrzycka


Dwa srebrne medale na Mistrzostwach Świata WSF – drużyna kata i Kumite (Warna 2017)

II i III miejsce w Kumite ind. na Mistrzostwach Świata WSF (Warna 2017)

I i III miejsce na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików (Otwock)

Julia Siwicka


2 złote medale na Mistrzostwach Świata WSF (Warna 2017)

Srebrny medal na Mistrzostwach Świata WSF (Warna 2017)

Maja Zasim


Mistrz Świata Karate WSF -drużyna kata

Wicemistrz Świata Karate WSF -kata indywidualne (Warna 2017)

Brązowa medalistka Mistrzostw Świata Karate WSF – Kumite (Bydgoszcz 2016)

Adam Stroczkowski


II miejsce w Kumite Masters 35-45 lat -75kg V Mistrzostwa Polski Masters w Karate WKF, Pleszew 2017

I miejsce w Kumite Ind. Masters -75kg XVI Central Europe Open, Bydgoszcz 2017

Paulina Stroczkowska


III miejsce w Kumite Drużynowe Juniorek Mistrzostwa Polski Karate WKF, Białystok 2016

Julia Stroczkowska


I miejsce w Kumite Team Female U10  XVI Central Europe Open, Bydgoszcz 2017

Gabriela Frankowska

I miejsce w Kumite Team Female U10  XVI Central Europe Open, Bydgoszcz 2017

Zuzanna Wasilewska

I miejsce w Kumite Team Female U10  XVI Central Europe Open, Bydgoszcz 2017

Gabriela Harasimczuk



Brazowy medal na Mistrzostwach Polski kumite drużynowe juniorek (Suchy Las 2018)

Małgorzata Rudź



Zloty medal na World Harasuto Cup 2018

Iwona Zalewska