Patryk Falkowski medalistą Youth League Fujairah 2024

🇦🇪 Pierwsza odsłona tegorocznych turniejów Karate 1 Youth League za nami. Ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich wracamy dumni z naszych zawodników Oli, Antka oraz Patryka.
🥉 Brązowy medal zdobywa Patryk Falkowski w kumite chłopców u14 -40kg. Po dwóch wygranych walkach odpada w ćwierćfinale nieznacznie przegrywając 0:1 z zawodnikiem z Mołdawii. Szybko otrząsnął się po przegranej i stanął do walk repasażowych. Pierwszą wygrał 9:1 z zawodnikiem z Kazachstanu. A następnie 6:0 pokonuje Egipcjanina – zdobywając brązowy medal.
💪 W tej samej kategorii pojedynkował się Antek Zaleski. Po dobrej, zaciekłej i wyrównanej walce przegrywa 2:3 z Kazachem, który odpada później w ćwierćfinale nie dając Antkowi możliwości pojedynkowania się w repasażach.
💪 Również udany start zaliczyła Ola Khatskevich (kumite kadetek -61kg) wygrywając pierwszą walkę przed czasem. Niestety w następnej rundzie lepsza okazała się zawodniczka z Kirgistanu, która odpadła w ćwierćfinale. Warto podkreślić, że Ola dopiero zaczyna zmagania w kategorii u16.
🧡 Wszyscy zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze, pokazali ducha walki i zdobyli masę doświadczenia. Nie zwalniamy tempa i pracujemy dalej. Cały rok startów przed nami a wśród nich następne odsłony K1YL.