Wznawiamy treningi!

Szanowni Państwo! Drodzy Zawodnicy!

Z radością zawiadamiam, ze po długiej przerwie, możemy powoli wracać do treningów. Oczywiście, jesteśmy zobowiązani do obostrzeń wynikających z zapobiegania covid19. Nie możemy korzystać z szatni w szkołach wobec tego przychodzimy na treningi ubrani w  odpowiednie stroje. Obowiązują nas tez limity związane z ilością osób dlatego w tym pierwszym okresie, każdorazowe przyjście należny zgłosić do trenera i przyjść na trening po potwierdzeniu możliwości uczestnictwa. Rodzice nie mogą wchodzić na teren szkoły. Treningi będą trwały 45 min. Wszystkich obowiązuje dezynfekcja rak przed zajęciami. 

Od 19.05 ( wtorek) zaczynamy treningi w “odzieżowce” we wtorki i czwartki godziny: 18.30 grupa młodsza i  i 19.30 starsza. Grupa starsza nie może wchodzić na teren szkoły przed opuszczeniem jej przez młodszych zawodników.

Od 25.05 zaczynamy treningi w SP10  ul Spacerowa w poniedziałki i  środy   o godz 17.00

od 26.05 zaczynamy w treningi w SP43 ul Stroma we wtorki i czwartki o godz 17.00

Od 2.06.20 zaczynamy w treningi w SP49 ul AK we wtorki i czwartki o godz 17.00

W przypadku szkoły SP6   dyrektor  podjęła decyzji o nieudostępnieniu sali gimnastycznej do końca roku szkolnego . Zapraszamy zawodników do innych szkól.

Ponadto informujemy, ze obóz karate w Ciechanowcu nie jest odwołany. Internat ma 150 miejsc, będziemy tam  jedyna grupą. W pokojach planujemy zakwaterowanie po 2 osoby, wszystkie pokoje i łazienki są odremontowane na nasz przyjazd a olbrzymia  hala  sportowa umożliwia treningi dla dużej grupy zawodników. Do zobaczenia!